Pierwsze takie bandy w Krakowie

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż wraz z początkiem września nasz klub wkracza na kolejny poziom profesjonalizacji swych działań. Miesiące starań i ciężkiej pracy wielu osób zaangażowanych w życie naszej drużyny przyniosły długo wyczekiwany efekt w postaci band do blind futbolu.

Mobilne bandy postawione zostały tymczasowo na obiekcie sportowym przy ul. Skwerowej 3 należącym do Gimnazjum nr 22 im. ks. Jana Twardowskiego w Krakowie. To właśnie na tym boisku, od początku istnienia drużyny, odbywają się treningi blind futbolu.

Jesteśmy przekonani, iż bandy pozwolą nam na rozwijanie i doskonalenie naszych umiejętności, a także pomogą zachęcić osoby z dysfunkcją wzroku by spróbowały swych sił w blind futbolu i dołączyły do naszego klubu.

Dziękujemy Panu Mirosławowi Krzyszkowskiemu, który podjął się trudnego zadania jakim było wykonanie band do blind futbolu, bez których realizowanie naszej pasji nie byłoby możliwe.

Dziękujemy Pani Zofii Wilczyńskiej – Dyrektor Gimnazjum nr 22, za udostępnienie nam obiektu i możliwość trenowania w profesjonalnych warunkach.

Dziękujemy wszystkim, którym sport osób niepełnosprawnych nie jest obojętny.