Niezwykły mecz

Prezes Boniek na ławce trenerskiej, byłe gwiazdy polskiej piłki na murawie, radni w dresach i grad goli na stadionie Cracovii – wszystko to na rzecz naszej drużyny.

1 grudnia na stadionie Cracovii rozegrany został niezwykły mecz, którego cel był równie wyjątkowy. Radni Miasta Krakowa zmierzyli się towarzysko z Reprezentacją Polskiego Związku Piłki Nożnej, którą z ławki trenerskiej kierował prezes Zbigniew Boniek. Nafaszerowany gwiazdami zespół PZPN, w którego szeregach wystąpili m.in. Marek Koźmiński (wiceprezes PZPN), Bogdan Zając (asystent Adama Nawałki) oraz Tomasz Iwan (dyrektor kadry) rozbili Reprezentację Radnych 11:1. Jednak po zakończonym spotkaniu, które bez wątpienia było fantastyczną zabawą dla wszystkich uczestników, wszyscy zgodnie podkreślali, że celem było wsparcie naszej drużyny.

W przerwie spotkania nasz zespół wybiegł na murawę i zaprezentował krótki pokaz blind futbolu. Po zakończonym spotkaniu prezes Zbigniew Boniek otrzymał od naszej drużyny pamiątkową statuetkę, która była podziękowaniem dla całego Polskiego Związku Piłki Nożnej za wcześniejszą pomoc, która pozwoliła nam sprofesjonalizować nasze działania i nabyć niezbędne dla naszej dyscypliny specjalne bandy.

Dziękujemy Radnym Miasta Krakowa oraz wszystkim działaczom Polskiego Związku Piłki Nożnej za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu na rzecz naszego klubu.

Podziękowania należą się również Dawidowi Serafinowi z Onetu oraz Przemysławowi Błaszczykowi z RMF MAXXX, bez zaangażowania których z pewnością nie udałoby się zorganizować tego fantastycznego spotkania.