Francja vs Rosja

vs

Na inaugurację rozgrywek grupy B kibice byli świadkami pojedynku między Rosją i Francją. Fani, który chwilę wcześniej byli świadkami strzelaniny w meczu Polska-Anglia, mieli nadzieję na kolejny mecz obfitujący w gole.

Podsumowanie

Na inaugurację rozgrywek grupy B kibice byli świadkami pojedynku między Rosją i Francją. Fani, który chwilę wcześniej byli świadkami strzelaniny w meczu Polska-Anglia, mieli nadzieję na kolejny mecz obfitujący w gole.

Po odśpiewaniu hymnów i przywitaniu obu ekip rozpoczął się piłkarski spektakl. Widowisko zgodnie z oczekiwaniami stało na wysokim poziomie. Zgranie obu zespołów plus indywidualne umiejętności poszczególnych graczy sprawiły, że mecz musiał się podobać mimo, iż żadna ze stron nie była w stanie zdobyć bramki.

Francuzi za sprawą Yuana Wouandiiego przeprowadzali szybkie ataki, w których gracz z numerem 10 popisywał się fantastyczną techniką. Zachwyceni kibice oklaskiwali zawodnika, a niewzruszeni Rosjanie raz po raz kasowali kolejne śmiałe próby reprezentanta Trójkolorowych. Sami za sprawą Denisa Egorova rozpoczynają szturm na francuską bramkę. Gracz z numerem 6 popisuje się silnymi i celnymi uderzeniami, które mimo to nie wpadają do siatki rywali. Rosjanie coraz mocniej napierają na defensywę Francuzów. Ci nie dają się jednak złamać i do przerwy na tablicy wyników widnieje bezbramkowy remis.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Kibice na trybunach nadal mogli zachwycać się indywidualnymi popisami zawodników ekip, którzy starali się za wszelką cenę zdobyć tego upragnionego gola. Im bliżej końca, tym gra zaczynała się robić coraz ostrzejsza. Dużo fizycznej walki w środku pola i rozpaczliwych strzałów na bramkę rywali.

W końcu kibice doczekali się pierwszego trafienia w tym spotkaniu, którego autorem został Egorov. Rosjanin z 6 na plecach oddał precyzyjny strzał w lewy dolny róg bramki i przybliżył swój zespół do upragnionego triumfu.

Trójkolorowi z Wouandiim na czele próbowali odpowiedzieć na bolesny cios, jednak dobrze dysponowany Lakoulev między słupkami nie dał się pokonać. Wynik do końca nie uległ zmianie i Rosjanie odnieśli ważne zwycięstwo nad reprezentacją Francji.

Obie reprezentacje były tego dnia dobrze dysponowane i stworzyły niezwykłe widowisko. Rosjanie z trzema punktami po pierwszym meczu objęli prowadzenie w tabeli grupy B i z pozycji lidera oczekiwali na wynik starcia Hiszpania-Belgia.

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
22 August 2015 16:00 Grupa B 2015

Wyniki

DrużynaI połowaII połowaGole
FR000
RUS011

FR

RUS